Hjælp søges: Diverse, Hus og Have i Søborg

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Søborg:

  • profil billede
    Evald V.
    Fra Søborg
    Er igang med læse til maskinmester, og har lidt tid her og der hvor jeg gerne vil hjælpe med divers...
  • profil billede
    Robin H.
    Fra Søborg
    Uddannet glarmester. Har arbejdet som tømrer og glarmester i 12 år.
  • profil billede
    Freja P.
    Fra Søborg

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Silje B., Daniel H. og jannik M. søger hjælp til husopgaver i Søborg

  • thumbnail
    Oprydning
    Fra Silje B. (Søborg)
    Oprydning af køkken og stue
  • thumbnail
    Nedgravning af trampolin
    Fra Daniel H. (Søborg)
    Vi skal have nedgravet en trampolin. Trampolinen er 380cm i diameter. Hullet skal være 80 cm dybt o...
  • thumbnail
    Renovering af kvist
    Fra jannik M. (Søborg)
    Træ på kvist skal udskiftes til nyt med vedligeholdelsesfrit Swisspearl eller andet godt alternativ...

Klara C., Thomas T. og Lene J. søger hjælp til haveopgaver i Søborg

  • thumbnail
    Beskæring af æbletræ
    Fra Klara C. (Søborg)
    Beskæring af gammelt æbletræ inkl. bortkørsel af grene. Træet er 4-5 m. Højt og står frit i haven.
  • thumbnail
    Beskæring af æbletræ
    Fra Thomas T. (Søborg)
    Beskæring af 2 æbletræer. Træerne er ca 4-5 meter høje. Der er en del græne der skal skæres af. Der...
  • thumbnail
    Brolægning
    Fra Lene J. (Søborg)
    Jeg skal have lagt 10m2 fliser i min have. Det er altså ikke til indkørsel. Der skal udgraves, lægg...

Pernille W., Steffen von S. og Mette Marie G. søger hjælp til diverse opgaver i Søborg

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand