Juni Alle 35 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Søborg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Søborg er to nye villaer kommet til salg, herunder boligen på Juni Alle 35. Denne villa tilbyder 92 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Med et grundareal på 614 kvadratmeter er der plads til gode udendørsoplevelser. Villaen er udbudt til 4.995.000 kr.

En anden nylig tilføjelse til boligmarkedet i Søborg er villaen på Oktobervej 29. Denne ejendom byder på 105 kvadratmeter og indeholder 4 værelser, hvilket kan tiltrække familier, der søger rummelighed. Grundarealet er på 600 kvadratmeter. Prisen er sat til 3.795.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga