2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Søborg er der to nye ejerlejligheder på markedet. Den første, beliggende på Kildebakken 49, 1 th, tilbyder 58 kvadratmeter fordelt på 3 rum. Denne bolig har en grundareal på 7276 kvadratmeter og er opført til en pris af 2.150.000 kr.
Den anden lejlighed, som ligger på Søborg Hovedgade 152, 1 th, har en boligstørrelse på 53 kvadratmeter med 2 rum. Med en grundareal på 727 kvadratmeter, er denne ejendom lidt billigere, præsenteret med en pris på 2.095.000 kr.
Begge lejligheder tilbyder centrale beliggenheder i Søborg, hver med deres unikke faciliteter og fordele, uden oplyste månedlige ejerudgifter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.