Snogegårdsvej 147 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Søborg - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Søborg er boligen på Snogegårdsvej 147, en villa, kommet på markedet. Med et boligareal på 122 m² fordelt på 5 værelser og en rummelig grund på 965 m², tilbyder denne ejendom masser af plads. Prisen for denne skønne villa er 8.950.000 DKK.

En anden ny mulighed i Søborg er rækkehuset på Vandtårnsvej 38. Med 112 m² bolig fordelt på 4 værelser, passer dette hjem til dem, der ønsker mindre plads. Beliggende på en grund på 414 m², er rækkehuset prissat til 6.995.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler