6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Søborg er villaen på Carl Blochs Alle 14 en af de seneste ejendomme på markedet. Denne rummelige villa tilbyder 164 m² boligareal fordelt på 7 værelser. Med en grundstørrelse på 867 m² er der god plads både inde og ude. Villaens udbudspris ligger på 11.500.000 DKK.
En anden ny mulighed i Søborg er rækkehuset på Lauggårds Alle 5B. Dette hus byder på 107 m² fordelt på 5 rummelige værelser. Det skiller sig ud med sin betydelige grundstørrelse på 2537 m². Prisfastsat til 6.495.000 DKK, tilbyder det en attraktiv mulighed for købere på jagt efter et rækkehus.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.