4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Søborg er der netop kommet to spændende boliger til salg på markedet: en villa på Marienborg Alle 57A og en ejerlejlighed på Buddingevej 244A, 1 tv.
Villaen på Marienborg Alle 57A strækker sig over 120 kvadratmeter og består af 5 rum. Med en grund på 600 kvadratmeter tilbyder boligen både indendørs og udendørs plads for DKK 8.495.000.
På Buddingevej 244A finder man en kompakt ejerlejlighed med 3 rum, fordelt over 58 kvadratmeter. Lejligheden ligger på en stor grund på 4.453 kvadratmeter og er udbudt til en pris på DKK 2.350.000.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.