4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Søborg er blandt de nyligt udbudte boliger villaen på Kong Hans Alle 27 og ejerlejligheden på Gyngemose Parkvej 5, 1 th.
Villaen på Kong Hans Alle 27 tilbyder et kompakt men charmerende hjem på 69 kvadratmeter med 3 værelser. Ved en pris på 5.995.000 kr., og placeret på en rummelig grund på 1170 kvadratmeter, er der gode muligheder for udendørs aktiviteter.
Gyngemose Parkvej 5, 1 th præsenterer en større mulighed med 117 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser. Ejerlejligheden er udbudt til en pris på 5.495.000 kr., og tilbyder en funktionel indretning i et attraktivt område i Søborg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.