Kong Hans Alle 27 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Søborg - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Søborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Søborg er blandt de nyligt udbudte boliger villaen på Kong Hans Alle 27 og ejerlejligheden på Gyngemose Parkvej 5, 1 th.

Villaen på Kong Hans Alle 27 tilbyder et kompakt men charmerende hjem på 69 kvadratmeter med 3 værelser. Ved en pris på 5.995.000 kr., og placeret på en rummelig grund på 1170 kvadratmeter, er der gode muligheder for udendørs aktiviteter.

Gyngemose Parkvej 5, 1 th præsenterer en større mulighed med 117 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser. Ejerlejligheden er udbudt til en pris på 5.495.000 kr., og tilbyder en funktionel indretning i et attraktivt område i Søborg.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler